DLA ARCHITEKTÓW

Zapraszamy do współpracy architektów,
projektantów wnętrz oraz biura projektowe.

Dzięki naszej ofercie będą mogli Państwo zrealizować wszystkie założenia projektowe oraz zapewnić swoim Klientom produkty najwyższej jakości.

Oferujemy rozliczne korzyści dla Państwa i Waszych Klientów.

Decydując się na współpracę z WOKA zyskujecie dla swoich Klientów bezpieczeństwo transakcji, gwarancję realizacji zamówienia i transportu loco budowa we właściwym, dogodnym dla Inwestora terminie oraz możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia zespołu fachowców.

Do Waszej dyspozycji jesteśmy my – wykwalifikowany zespołu z dużym, wieloletnim doświadczeniem w branży, stale uzupełniana o nowości ekspozycja, katalogi, wzorniki. Dla Waszej wygody jesteśmy dostępni stacjonarnie jak i online, wstępne ustalenia możemy poczynić za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

W dogodnej chwili zapraszamy do salonu gdzie przy dobrej kawie domówimy szczegóły i zaprezentujemy wybrane materiały na spotkaniu z Twoimi Klientami.

Z nami zyskujecie Wy i Wasi Klienci.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

  Firma Woka to lider łazienek włoskich w Lublinie.

  W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak płytki, armatura, ceramika, akcesoria oraz chemia łazienkowa.
  Oferujemy ponadto usługi projektowania łazienek oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich marek ceramiki oraz armatury wszystkich marek będących w naszej ofercie produktowej.


  • Pon – Pt: 9:00-18:00
  • Sobota: 9:00-14:00
  • ul. Choiny 57
  • 20-816 Lublin